De Dietrich wspiera GOPR

Przez Monika
W Klienci indywidualni
Grudzień 14, 2017
0 komentarzy
197 Views

Nie jest tajemnicą, że praca ratowników górskich jest wyjątkowo trudna i wymagająca. Dla naszej firmy bezpieczeństwo także jest bardzo ważne, dlatego postanowiliśmy wesprzeć Podhalańską Grupę GOPR, przekazując jej kocioł gazowy z oferty Techniki Komercyjnej.

De Dietrich i GOPRPraca ratowników górskich szczególnie w okresie jesienno-zimowym należy do najbardziej wymagających i niebezpiecznych. Do tego dochodzą niesprzyjające warunki pogodowe, m.in. śnieżyce i niskie temperatury. Ważne jest więc, aby wracając z akcji górskiej ratownicy mogli się solidnie ogrzać. Nie da się przecież pełnić dyżurów w zimnym, nieogrzewanym budynku. W związku z tym nasza firma postanowiła przed rozpoczęciem tego sezonu zimowego przekazać grupie ratowników Podhalańskiej Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego kocioł gazowy DTG 230-12 S K3 z oferty Techniki Komercyjnej oraz zestaw naprawczy kotła.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

komentarze z facebooka: