Ekoprojekt a instalatorzy

Przez Adam
W ErP
Luty 24, 2015
0 komentarzy
1172 Views

Wprowadzenie ErP to ważne wydarzenie również dla instalatorów. Jakie korzyści dla nich płyną z Dyrektywny Unijnej?

Dowiedziałem się ostatnio, że marka De Dietrich aktywnie wspiera instalatorów, by byli dobrze przygotowani na wejście w życie ErP. Tematyka Dyrektywy Unijnej jest poruszana podczas specjalnych cyklicznych szkoleń. Już dzisiaj serdecznie zapraszam do udziału w nich.

Jakie korzyści daje instalatorom ErP? Przede wszystkim zapewnia podnoszenie kwalifikacji w dziedzinie nowatorskich, wydajnych i ekologicznych produktów, które są pożądane przez klientów. Dodatkowo, zapewnia firmie pozycję technologicznego lidera w branży.
Marka De Dietrich wspiera instalatorów na każdym etapie relacji z klientami. Do ich dyspozycji przekazuje takie narzędzia jak: profesjonalna strona internetowa, praktyczny podręcznik, a w przyszłości narzędzia obliczeniowe oraz pomoc telefoniczną.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej poświęconej Ekoprojektowi i Oznakowaniu energetycznemu. Zapraszam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

komentarze z facebooka: