Promocja pakietowa BAXI do końca czerwca

Przez Adam
W Instalatorzy
Maj 5, 2015
0 komentarzy
1147 Views

Jeszcze przez niecałe dwa miesiące będzie można skorzystać z promocji pakietowej urządzeń BAXI. Akcja promocyjna dotyczy wybranych modeli kotłów kondensacyjnych DuoTec.

DuoTec_CompactWybrane kotły można kupić w pakiecie z termostatem pokojowym, czujnikiem zewnętrznym, a w niektórych zestawach także z podgrzewaczem ciepłej wody użytkowej. W zależności od pakietu oszczędność wynosi od 637 zł do nawet 997 zł w porównaniu do ceny katalogowej.

Kocioł DuoTec, którego dotyczy promocja to urządzenie dostępne w wariancie 1- i 2-funkcyjnym, wyposażone w toroidalny wymiennik główny ze stali nierdzewnej z pogłębioną modulacją 1:7.  Kocioł DuoTec posiada także nowoczesny system GAC (gas adaptive control), który pozwala na kontrolowanie w sposób ciągły sprawności procesu spalania mieszanki gazowo-powietrznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

komentarze z facebooka: